top of page

JUODŲ PLYTŲ NAMAS.

INTERJERAS

Vieta: Kaunas, Lietuva
Metai: 2016
Tipas: Gyvenamasis namas
Komanda: Aidas Kalinauskas, Vaidas Tamošiūnas, Justina Vaškytė

Tai modernus dviejų aukštų būstas įsikūręs Kaune, Kleboniškyje, gyvenamųjų namų kvartale.

Jo šeimininkai – jauna, šiuolaikiška keturių asmenų šeima, pageidavusi modernaus, minimalistinio interjero, tačiau nepabūgusi ir drąsių įrengimo sprendimų. Kaip antai juodos plytos, panaudotos svetainės, virtuvės ir tambūro zonose. Ši idėja buvo padiktuota viso namo fasadų, jiems panaudotos plytos natūraliai įsiliejo į interjerą ir kartu atspindėjo bendrą vidaus ir išorės dvasią.

Sukurta erdvė gana lakoniška, čia dominuoja griežtos, aiškios formos, kartkartėmis ir tamsios spalvos, kurias „sušildo“ visame interjere pasikartojantys natūralaus ąžuolo medžio baldai, bei apdaila. 

Šiems namams baldai ir medžiagos buvo renkami ne vien Lietuvoje. Didžioji dalis baldų čia atkeliavo iš Milano. Likusieji buvo gaminami individualiai pagal interjero projektą. Vienas iš įdomiausių čia pritaikytų akcentų – didžiulis šviestuvas per du aukštus nusidriekiančioje valgomojo erdvėje. 
Kadangi minimalistinius sprendimus vertinantys klientai nenorėjo daiktais perkrauto interjero, daugeliui įprastas smulkias puošybos detales čia pakeitė meno kūriniai – dailininko Konstantino Žardalevičiaus tapybos darbai.

 

Erdviuose 280 kv. metrų namuose įrengta svetainė, valgomasis, virtuvė, trys vonios kambariai, trys miegamieji bei garažas dviem automobiliams.

bottom of page