top of page
01_edited.jpg

Didelės šeimos namai

Vieta: Kaunas
Metai: 2020
Tipas: Gyvenamasis namas
Komanda: Aidas Kalinauskas, Ignas Kalinauskas, Benas Kalinauskas, Laurynas Bublys

Šis namas mums yra ypatingas. Jame itin ryškiai atsiskleidė visi mūsų esminiai dizaino principai – absoliutus funkcionalumas, kontekstualumas, sprendinių nuoseklumas ir individualus charakteris.

 

Šis namas skirtas didelei gražiai šeimai su savo unikalia istorija. Jis stovi individualių gyvenamųjų namų kvartale, tačiau vienoje pusėje ribojasi su mišku, iš kurio retkarčiais atbėga stirnos. Mes pasirūpinome, kad jos būtų visuomet pastebėtos pro plačias vitrinas.

 

Šis namas susideda iš trijų tūrių, kurių kiekvienas yra šiek tiek kreivas, personalizuotas, tarsi reaguojantis į šalią esantį. Visai kaip kiekvienas iš mūsų.

Jo funkcija tiesiogiai atsispindi ir yra lengvai architektūriškai skaitoma pastato formoje. Didžiausia erdvė numatyta svetainės, valgomojo ir virtuvės zonose. Mažiausia - įėjimo zonoje su katiline ir sanmazgu. Na o dviejų aukštų tūris skirtas miegamiesiems.

 

Jo interjeras - be galo šviesus, o erdvinė kompozicija susideda iš serijos medinių užprogramuotų rėmų baltose plokštumose - langų, durų, galerijos, televizoriaus, darbo zonos, laikrodžio, laiptinės, virtuvės darbo stalo ir kitų. Interjero dizaino kryptis buvo užkoduota jau architektūrinės koncepcijos pradžioje ir mums beliko tik išlaikyti nuoseklumą. Be visa ko, šis namas skirtas mėgautis gyvenimu.

bottom of page